Kőhalmi Old Boys Kupa 2017-2018 => 2. helyezés

2017.11.06.

A mérkőzéseket a Herman Ottó Gimnázium tornacsarnokában rendezik hétvégenként. Döntetlen végeredmény után büntetők következnek és a párbaj győztese 2, míg vesztese 1 ponttal gyarapodik.

Alapszakasz:

.

A 21 csapat három csoportba lett besorolva, a szabadtéri bajnokság végeredménye alapján. A csoporton belül a csapatok mindenkivel egy mérkőzést játszanak. Az így kialakult sorrend alapján minden csoport 1 - 4 helyezettje a Felső ágra, míg az 5 – 6 – 7  helyezettje az Alsó ágra kerül.

.

Mi a 2. csoportba kerültünk.

.

1. mérkőzésünk:

.

H-Anyag FC - Hámor-MIBETON:  10 - 0  (3 - 0)

2017. november 12. (vasárnap), 11.00

.

Gólszerzők: Máté Imre (4), Fink Sándor (3), Balogh Gábor, Beregszászi Csaba, Borsodi László

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Beregszászi Csaba, Borsodi László, Fink Sándor, Gajdos István, Ilovai Norbert, Jóner Gábor, Korály Gábor, Máté imre, Móricz József, Surányi Zoltán

.

2 teljes sorral kiállva, a meccs végére teljesen felőröltük derekasan küzdő ellenfelünket.

.

.

2. mérkőzésünk:

.

Berek Rolád - H-Anyag FC:  3 - 2  (1 - 1)

2017. november 19 (vasárnap), 17.45

.

Gólszerző: Máté Imre (2)

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Beregszászi Csaba, Borsodi László, Hoó Csaba, Horváth Péter, Ilovai Norbert, Jóner Gábor, Kiss Norbert, Korály Gábor, Máté Imre, Móricz József, Surányi Zoltán

.

Izgalmas, pörgős meccsen szenvedtünk minimális különbségel vereséget.

.

.

3. mérkőzésünk:

.

H-Anyag FC - Vima-Color-Vasgyár:  4 - 2  (0 - 1)

2017. december 03 (vasárnap), 17.00

.

Gólszerzők: Balogh Gábor, Borsodi László, Ilovai Norbert, Máté Imre

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Borsodi László, Fink Sándor, Gajdos István, Horváth Péter, Ilovai Norbert, Jóner Gábor, Kiss Norbert, Korály Gábor, Máté Imre, Móricz József

.

Döcögős első félidő után a második félidő eleján megszereztük az egyenlítő találatot. A gólt követően az ellenfél egyik játékosánál teljesen elszakadt a cérna; reklamálásért végleges kiállítást kapott. Innentől kezdve már nem volt kétséges a mérkőzés kimenetele.

Kár a kiállításért; a Vasgyár felszívta magát, igázán jó, élvezetes meccset játszhattunk volna.

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Beregszászi Csaba, Borsodi László, Fink Sándor, Gajdos István, Ilovai Norbert, Kiss Norbert, Korály Gábor, Móricz József

.

A második félidőben, 3-0 után volt egy pár perces rövidzárlatunk, amikor az ellenfél felzárkózott 3-2-re, de a végére még megráztuk maunkat, és teljesen megérdemelten győztünk.

.

Gólszerzők: Borsodi László (4), Balogh Gábor (3), Máté Imre (2), Fink Sándor, Horváth Péter

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Borsodi László, Fink Sándor, Horváth Péter, Jóner Gábor, Korály Gábor, Máté Imre, Móricz József

.

Kissé szűk létszámmal képviseltettük magunkat, de végül fölényes győzelmet arattunk.

.
Gólszerzők: Fink Sándor (4), Balogh Gábor, Horváth Péter, Ilovai Norbert, Máté Imre
.
Jelenlévők: Balogh Gábor, Beregszászi Csaba, Fink Sándor, Gajdos István, Horváth Péter, Ilovai Norbert, Jóner Gábor, Kiss Norbert, Korály Gábor, Máté Imre, Móricz József, Surányi Zoltán

.

Az eddigi legnagyobb létszámmal arattunk nagyon fölényes győzelmet.

.

A Felső ág "A" csoportjában kerültünk, ahol az 1-12 helyekért folytatjuk a tornát.

.

.

H-Anyag FC -  Miskolc RK:  7 - 1  (3 - 0)

2018. 01. 13 (szombat), 17.00

.

Gólszerzők: Máté Imre (4), Fink Sándor (2), Horváth Péter

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Fink Sándor, Horváth Péter, Ilovai Norbert, Jóner Gábor, Kiss Norbert, Korály Gábor, Máté Imre, Móricz József, Vinga Roland

.

Megérdemelten arattunk nagy különbségű győzelmet.

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Beregszászi Csaba, Borsodi László, Fink Sándor, Horváth Péter, Ilovai Norbert, Jóner Gábor, Kiss Norbert, Korály Gábor, Máté Imre

.

Jó erőkből álló, de szűk létszámban megjelent ellenfelet győztünk le. A helyzetek alapján lehetett volna jóval nagyobb különbségű is a győzelem.

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Gajdos István, Horváth Péter, Ilovai Norbert, Jóner Gábor, Kiss Norbert, Korály Gábor, Máté Imre, Móricz József, Surányi Zoltán, Vinga Roland

.

Az első  félidőben semmi sem jött össze, majd a második félidőben Sura gólja megtrörte a jeget; 5 gólt szereztünk zsinórban. Az ellenfél az utolsó percekben szépített egy szabadrúgásból.

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Beregszászi Csaba, Borsodi László, Gajdos István, Horváth Péter, Ilovai Norbert, Jóner Gábor, Korály Gábor, Máté Imre, Móricz József, Surányi Zoltán, Vinga Roland

.

Az első félidőben jobbára csak védekeztünk, de azt elég jól csináltuk. A második félidő közepén Imi révén megszereztük a vezetést, de a Joro szinte azonnal egyenlített, majd a hajrában a győztes találatot is begyötörte.

Kár ezért a meccsért; legalább a döntetlenre rászolgáltunk, de az ellenfél nagyon jól használta ki a hibáinkat. A sorsunk azonban továbbra is a saját kezünkben van; amennyiben az utolsó meccsünkön legyőzzük a Rehab-Északot, bejutunk a legjobb 4 közé.

.

.

Rehab-Észak - H-Anyag FC:  1 - 1  (b: 1 - 3)

2018. 02. 25. (vasárnap), 17.00

.

Gólszerzők: Fink Sándor, illetve Borsodi László (b), Fink Sándor (b), Máté Imre (b)

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Borsodi László, Fink Sándor, Horváth Péter, Ilovai Norbert, Korály Gábor, Máté Imre, Móricz József, Szántói Róbert, Vinga Roland

.

Nagy küzdelemben, hátrányból fordítva, végül büntetőkkel győztük le a Rehab-ot, így mi jutottunk a legjobb 4 közé.

.

Berek Rolád - H-Anyag FC:  1 - 2  (1 - 1)

2018. 03. 10 (szombat), 20.00

.

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Borsodi László, Gajdos István, Horváth Péter, Ilovai Norbert, Kiss Norbert, Korály Gábor, Máté Imre, Móricz József

.

Kissé alacsony létszámmal, de nagyot küzdve, az utolsó percben szerzett góllal győztük le a Bereket, így mi jutottunk a döntőbe.

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Beregszászi Csaba, Fink Sándor, Ilovai Norbert, Korály Gábor, Máté Imre, Móricz József, Szántói Róbert, Vinga Roland

.

Túl hamar kerültünk hátrányba, és talán a kelleténél hitehagyottabban játszottunk, így nagy különbségű vereséget szenvedtünk.

A döntő eredménye ellenére büszkék lehetünk magunkra a második hely megszerzéséért.