Kőhalmi Kupa 2015-2016 => 19. helyezés

2015.11.18.

A mérkőzéseket a Herman Ottó Gimnázium tornacsarnokában rendezik hétvégenként. Döntetlen végeredmény után büntetők következnek és a párbaj győztese 2, míg vesztese 1 ponttal gyarapodik.

.

Gólszerők: Kaposvári Csaba (3), Juhász József (2), Subert Attila (2), Balogh Gábor, Horváth Péter, Kárpáti Ádám

.

Jelenlévők: Balogh Gábor, Horváth Péter, Illés Gábor, Juhász József, Kaposvári Csaba, Kárpáti Ádám, Korály Gábor, Móricz József, Subert Attila

.

Harcos, de szinte egyáltalán nem védekező ellenfelet győztünk le, még ilyen arányban is teljesen megérdemelten.

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Gajdos István, Kárpáti Ádám, Kiss Norbert, Korály Gábor, Móricz József, Táncos Gábor

.

Minden évben van 1-2 rettenetesen gyenge meccsünk. Ez köztük volt.

Az első félidőben a gól mellett rúgtunk még 3 kapufát, a második félidőben viszont már csak szenvedtünk.

.

.

3. mérkőzésünk:

.

H-Anyag FC - Gold Star FC:  5 - 0 (3 - 0)

Herman Ottó Gimnázium, 2015. december 06. (vasárnap) 10:15

.

Gólszerzők: Balogh Gábor (2), Táncos Gábor (2), Subert Attila

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Gajdos István, Horváth Péter, Illés Gábor, Juhász József, Kárpáti Ádám, Korály Gábor, Móricz József, Subert Attila, Táncos Gábor

.

Az eddigi legnagyobb létszámmal, magabiztosan játszva, fölényesen győztünk le egy a harmadosztályhoz képest meglepően összeszedett ellenfelet.

.
Jelenlévők: Balogh Gábor, Juhász József, Kaposvári Csaba, Kárpáti Ádám, Kiss Norbert, Korály Gábor, Móricz József, Subert Attila, Táncos Gábor
.
Gyakorlatilag végigtámadtuk a meccset, lőttünk legalább 3 kapufát. Sajnos ezen az estén még büntetőből sem tudtunk betalálni, így meg kellett elégednünk 1 ponttal.
.
Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Juhász József, Kaposvári Csaba, Kárpáti Ádám, Korály Gábor, Móricz József, Táncos Gábor, Subert Attila
.
Rettenetesen gyenge, ötlettelen játékkal, az ellenfél kapuját szinte el sem találva veszítettünk.
A körbeveréseknek köszönhetően 2 csapat is meg tudott minket előzni, így a továbbiakban csak a középső ágon folytathatjuk...
.
A középső ág E jelű csoportjába kerültünk, ahol a 17-34 helyért folytathatjuk a küzdelmet.
.
Jelenlévők: Balogh Gábor, Gajdos István, Illés Gábor, Kaposvári Csaba, Kárpáti Ádám, Korály Gábor, Móricz József, Subert Attila, Táncos Gábor
.
Most sem játszottunk igazán jól, de a legjobb időpontokban lőttük a gólokat.
Balogh Gabi jól bevált előretolt ékként, a későbbiekben is próbálkozhatunk hasonló felállással.
.
.
.
H-Anyag FC - Miskolci Haladás: 4 - 0 (2 - 0)
2016. január 10 (vasárnap), 10:15
.
Gólszerzők: Kaposvári Csaba (3), Táncos Gábor
.
Jelenlévők: Balogh Gábor, Gajdos István, Horváth Péter, Kaposvári Csaba, Kárpáti Ádám, Kiss Norbert, Korály Gábor, Táncos Gábor
.
Talán kissé túl harcosan is játszó ellenfelet győztünk le.
A játékunk akadozott, de a legjobbkor szereztük a gólokat.
.
Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Gajdos István, Horváth Péter, Kaposvári Csaba, Kárpáti Ádám, Korály Gábor
.
Kevés csere, fásultság, kiállítás, kihagyott helyzetek...
.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
.
.
A VI. csoportba kerültünk, ahol a 17-24 helyért folytatjuk a küzdelmet.
.
.
.
H-Anyag FC - Másnap FC: 14 - 5 (3 - 2)
2016. február 6 (szombat), 20:45
.
Gólszerzők: Nagy Péter (6), Kaposvári Csaba (5), Kárpáti Ádám (2), Asztalos Péter
.
Jelenlévők: Asztalos Péter, Gajdos István, Horváth Péter, Kaposvári Csaba, Kárpáti Ádám, Korály Gábor, Mikó Norbert, Nagy Péter
.
Az első félidő még izgalmas volt.
A második félidőben az ellenfél több játékosa megsértődött, lement a pályáról, így végül 4+1-ben fejezték be a mérkőzést. Ekkorra már fölényesen vezettünk, így nem ennek köszönhetjük a győzelmet.
.
.
.
Miskolci RNÖ 1. - H-Anyag FC : 3 - 2  (1 - 1)
2016. február 13. (szombat), 15:30
.
Gólszerzők: Asztalos Péter, Nagy Péter
.
Jelenlévők: Asztalos Péter, Illés Gábor, Kárpáti Ádám, Korály Gábor, Korály László, Nagy Péter
.
Nagyon elfogytunk erre a meccsre. Csere nélkül is sokáig tartottunk magunkat, az utolsó percben kaptuk a mindent eldöntő gólt. Tavaszra változnia kell a hozzáállásnak, vagy a csapat összetételének.
.
.
.
Tisza-Tüzép FC - H-Anyag FC: 1 - 3 (1 - 1)
2016. február 20 (szombat), 20:00
.
Gólszerzők: Kaposvári Csaba (2), Juhász József
.
Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Gajdos István, Horváth Péter, Juhász József, Kaposvári Csaba, Korály Gábor, Subert Attila
.
Hajtós meccsen, picit döcögősen, de megérdemelten nyertünk.
.
A VI. csoportban elért eredmények alapján további 2 mérkőzést játszunk a 17-20 helyekért: