Kőhalmi Kupa 2014-2015 => 5. helyezés

2014.11.10.

A mérkőzéseket a Herman Ottó Gimnázium tornacsarnokában rendezik hétvégenként. Döntetlen végeredmény után büntetők következnek és a párbaj győztese 2, míg vesztese 1 ponttal gyarapodik. Becsúszni tilos, szabadrúgásnál az ellenfélnek 5 méterre kell állnia a labdától.

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Csóré Péter, Illés Gábor, Horváth Péter, Juhász József, Komjáti Dániel, Korály Gábor, Kiss Norbert

.

.

Nyögvenyelős első félidő után végül fölényes győzelmet arattunk.

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Horváth Péter, Juhász József, Kiss Norbert, Komjáti Dániel, Korály Gábor

.

.

Csak egy cserénk volt, és ez rányomta a bélyegét a mérkőzésre; nem bírtuk a hajrát szuflával...
.
.
3. mérkőzésünk:
.
.

H-Anyag FC - FC Universitas:  1 - 0  (0 - 0)
Herman Ottó Gimnázium, 2014. november 30. (vasárnap), 11.45
.
Gólszerző: Komjáti Dániel
.
Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Gajdos István, Homonnay Márk, Horváth Péter, Illás Gábor, Juhász József, Kiss Norbert, Komjáti Dániel, Korály Gábor
.
.
Az első pillanattól kezdve visszaállt az ellenfél, nagyon defenzívek voltak. Korály Gabinak az egész meccs folyamán összesen 2-szer kellett védenie.
Óriási fölényben játszottunk, legalább fél tucat kapufát rúgtunk, majd a második félidő hajrájában Dani révén végül begyötörtük a győztes gólt.
.
Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Gajdos István, Homonnay Márk, Illés Gábor, Juhász József, Kiss Norbert, Korály Gábor
.

Szabadrúgásból már az első percben megszereztük a vezetést, majd még az első félidőben megdupláztuk az előnyünket.
A második félidőben volt némi izgalom a kapunk előtt, de összességében elég nagy fölényben játszottunk, a harmadik gólunk pedig végképp eldöntötte a mérkőzést.
.
5. mérkőzésünk:
.
.
H-Anyag FC - Szirma SE:  0 - 13  (0 - 5)
2014. december 28. (vasárnap), 20.00
.
Gólszerzők: Homonnay Márk (6), Komjáti Dániel (5), Balogh Gábor (2)
.
Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Gajdos István, Homonnay Márk, Illés Gábor, Komjáti Dániel, Korály Gábor, Subert Attila, Szkiba Gábor
.
.
Nyernünk kellett ahhoz, hogy csoportelsők legyünk, így ezúttal semmit sem bíztunk a véletlenre.
Már az elején nekiestünk a Szirmának, és végül óriási különbségű győzelmet arattunk.

4. Universitas; 8

5. MINK FC;  3

6. Szirma SE;  0

.

.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

.

.

A csoportban elért helyezésünk alapján a felső ág C jelű csoportjába kerültünk a Flotál FC-vel, A Remy-vel, és Hófehér-Kék-kel egyetemben.

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Gajdos István, Horváth Péter, Illés Gábor, Juhász József, Komjáti Dániel, Korály Gábor, Subert Attila

.

.

A másodosztályban már többször találkoztunk mostani ellenfelünkkel, volt, hogy 9-0-ra is megvertük a Remy-t.

Most az elején picit meg voltunk illetődve; kaptunk egy gólt a meccs elején, majd az ellenfél visszaállt, kontrára játszott.

.

Még az első félidőben sikerült egyenlítenünk, majd egy izgalmas második félidő végén a győztes gólt is megszereztük.

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Horváth Péter, Illés Gábor, Juhász József, Kiss Norbert, Komjáti Dániel, Korály Gábor, Subert Attila, Szkiba Gábor

.

.

Subi révén rögtön a meccs elején vezetést szereztünk, és azt az egész meccs folyamán nem engedtük ki a kezünkből.

Bár voltak nehéz periódusai a meccsnek, összességében elmondható, hogy megérdemelten győztünk le egy jó erőkből álló ellenfelet.

.

.

.

.

Hófehér-Kék - H-Anyag FC:  1 - 3  (1 - 2)

2015. január 25. (vasárnap), 16.15

.

.

Gólszerzők: Komjáti Dániel, Subert Attla és egy öngól (Subi bedobása utáni megcsúszott fejes)

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Horváth Péter, Illés Gábor, Juhász József, Kiss Norbert, Komjáti Dániel, Korály Gábor, Subert Attila

.

.

Korán hátrányba kerültünk, de még az első félidőben sikerült fordítanunk.

A második félidőben nagyon akart az ellenfél, de a harmadik gólunk végleg eldöntötte a meccset, így végül csoportelsőként jutottunk a legjobb 8 közé.

.

A felső ág legjobb 8 csapata közé kerültünk, ahol 2 db, 4-es csoportban folytatódik a küzdelem. Mi a II-es csoportba kerültünk a Nuno BK-val, a Másnap FC-vel, és a DBK-val egyetemben. AZ I-es csoportba a Jeans Club, a Flotál FC, a Bokafogo és a Sanmina SC került.

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Gajdos István, Homonnay Márk, Horváth Péter, Juhász József, Komjáti Dániel, Koráy Gábor, Subert Attila

.

.

A régi DBK-ra számítottunk, helyette kis túlzással a Bőcs nagypályás csapata fogadott minket.

.

Eléggé lazán vettük a meccset, nem koncentráltunk eléggé, lemaradoztunk, így a második félidő elejére már 3-0-ra is vezetett a "DBK".

Aztán a második félidő közepén Dani megrázta magát, elkezdte termelni a gólokat, és 4 perccel a vége előtt sikerült kiegyenlítenünk.

.

Ezután azonban ismét elbambultunk, és gyakorlatilag a középkezdésből gólt kaptunk, majd az utolsó percben a kegyelemdöfést is megkaptuk.

.

Összességében elmondható, hogy az egész Kőhalmin most játszottunk a legrosszabbul. Az 1. gólt a szétnyíló sorfal miatt kaptuk, a másik 4-nél pedig egyszerűen lemaradtunk az emberről.

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Illés Gábor, Kiss Norbert, Komjáti Dániel, Korály Gábor, Subert Attila

.

.

Nyernünk kellett volna, hogy maradjon esélyünk a 4 közé jutni, de sajnos épphogy ki tudtunk állni.

.

A foghíjas létszám mellé kaptunk még egy elfogult bírót, aki 1-1 után ajándékozott 2 gólt az ellenfélnek, így végül belefutottunk egy nagyon csúnya vereségbe.

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Gajdos István, Horváth Péter, Komjáti Dániel, Korály Gábor, Szántói Róberrt

.

.

Szűk létszámmal, magas átlagéletkorral, de végül nyertünk, így csoport 3. helyén végeztünk.

Az 5-8. helyekért lépünk pályára a hátralévő 2 meccsen.

.

Az 5-8. helyről keresztbejátszással döntünk a továbbiakban.

.

.

.

.

H-Anyag FC - Bokafofo:  10 - 1 (5 - 0)

.

Gólszerzők: Komjáti Dániel (3), Subert Attila (3), Asztalos Péter (2), Balogh Gábor, Horváth Péter

.

Jelenlévők: Asztalos Péter, Balogh Gábor, Horváth Péter, Juhász József, Komjáti Dániel, Korály Gábor, Subert Attila

.

.

Szűk létszámmal nagyon sima, fölényes győzelmet arattunk. A Jövő héten a Flotál FC - Másnap FC meccs győztesével játszunk az 5. helyért.